Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Z góry chciałbym bardzo pozdrowić panią kasjerkę za miłą atmosferę ze sklepu MM, z czego pierwszy człon nazwy to nazwa gry o typowym hydrauliku.

Otóż dziś mój dzień nie zapowiadał się kolorowo i chodziłem po szkole jako kłębek nerwów. Po szkole wracałem z kolegą tą samą drogą i postanowiliśmy zajść do wyżej wymienionego marketu, a że był upał, to udaliśmy się do lokacji, gdzie można znaleźć coś na ochłodę. Wraz z kolegą kupiliśmy po lodzie, i uwaga, wisienka na torcie... Ja jako iż byłem zakręcony przez cały dzień, (Nerwy robią swoje) kiedy mieliśmy zmierzać ku kasie, ja geniusz otworzyłem swój "obiad" - wierzcie mi na słowo, mój wyraz twarzy zwalał z nóg - ale nic, co się stało to się nieodstanie i tak załamani, a zarazem rozbawieni sytuacją poszliśmy do kasy, gdzie przemiła pani kasjerka zamieniła kilka słów i bez nerwów skasowała zakup.

Nie wiem, czy tam się płaci karę za takie przewinienia, czy nie, ale jednak jestem bardzo wdzięczny pani z kasy dzięki której uniknąłem niepotrzebnego zamieszania jakie mogłoby wtedy wybuchnąć.

Sklep MM

Pobierz ten tekst w formie obrazka
3 kwietnia 2012, 16:07 przez TheReticullum (PW) | Skomentuj (2) | Do ulubionych
Głosów
24
(w tym negatywnych:
0
)
plus Wspaniałe
24

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…