Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Wspaniali kiedyś nie byli tymi wspaniałymi, jakich znasz teraz. Kiedyś zorganizowałem tu parę akcji zbiórek. Pieniążki poszły na dom dziecka Panda w Kozienicach. Dzięki zbiórce pieniędzy Panda otrzymała wspaniały komputer z 22 calowym monitorem (rok 2008) i drukarkę laserową do niego (rok 2009). W roku 2009 zrobiłem także akcję zbierania zabawek. Zebraliśmy tych zabawek za prawie 5000 zł i przekazałem Pandzie. Poszły tam także gry komputerowe (ponad setka), ubrania, słodycze... Dlaczego to piszę? Bo znów mamy akcję zbiórki dla dzieciaków.

Tym razem zbieramy na telewizory i kuchenkę elektryczną z piekarnikiem.

Rzeczy mamy załatwione po cenach bardzo atrakcyjnych (jeden telewizor zostanie przekazany za darmo LCD Sharp 37 cali) a drugi (plazma Panasonic 40 cali i kuchenka z płytą ceramiczną indukcyjną i piekarnikiem elektrycznym - są to wymogi - musi być elektryczne, nie może być gazu w budynku) mamy ugadane za nieco ponad 2000 zł. Więc jak widać - nie próżnujemy - ceny naprawdę kosmicznie niskie (w sklepie taki zestaw to ponad 5000 zł).

Do tego standardowo słodycze, ubrania, zabawki, gry planszowe (dzieci w wieku 0 - 18 lat chłopcy i dziewczęta). Na wpłaty założone jest specjalne konto. Resztę można przekazywać pod adres podany pod numerem konta do wpłat. Każdy pieniądz zostanie zagospodarowany. Nie będzie żadnych ogonków i nadpłat. Calutką sumę przeznaczymy dla domu dziecka. Całą akcję rozliczymy publicznie.

Kliknij w to zdanie, by przejść do tematu o Pandzie

Linek do akcji i wszystkich detali na bieżąco.

Pamiętaj - każdy może być wspaniały! A te dzieci są warte, by im dać troszkę szczęścia!

Pobierz ten tekst w formie obrazka
14 stycznia 2012, 17:40 przez Charakterek (PW) | Skomentuj | Do ulubionych
Głosów
59
(w tym negatywnych:
9
)
plus Wspaniałe
50

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…